Služby

Přístroje a vybavení

Pro větší přehlednost jsme Vám naše služby rozdělili na preventivní a léčebné. Rentgen a operace jsou prováděny u nás na klinice v Přelouči. Po operacích je možná i dočasná hospitalizace.

Prevence

Velký důraz klademe na prevenci. Předcházet nejrůznějším onemocněním je velmi důležité. Neberte prevenci na lehkou váhu! Mezi nejvyužívanější preventivní opatření patří vakcinace, odčervení, komplexní prohlídky geriatrických pacientů .

vystavení pasů, aplikace čipů,

cytologická vyšetření,

prodej klinických diet pro psy a kočky značek ROYAL CANIN VD, VETLIFE, CALIBRA, 

prodej superpremiových krmiv značek 

základní i rozšířená biochemická a hematologická vyšetření provádíme na místě pomocí našich analyzátorů během několika minut.

Léčba onemocnění

Díky našemu modernímu zázemí a dlouholetým zkušenostem našeho personálu jsme schopni provádět léčbu pacientů od přesného stanovení diagnózy až po složité operativní zákroky. Diagnózu stanovujeme pomocí moderních diagnostických metod, které využíváme podle potřeby. Samotnou léčbu provádíme profesionálně a precizně, ať už se jedná o jednoduché zákroky či složité operace.

Operace provádíme podle nejnovějších standardů péče tj. min 2 lékaři u zákroku, inhalační anestezie a intubace včetně pokročilého anesteziologického monitoringu k zastave krvacení používame nejmodernější přístroj s pokročilou bipolární koagulací a harmonickým skalpelem. 

Interní medicína: vyšetření krve (hematologie, biochemie, specializovaná imunologická vyšetření), ultrazvukové vyšetření včetně dopplerovského, onkologie včetně chemoterapeutických protokolů, RTG, videootoskopie, 

Dermatologie: kožní seškraby, otisky, kultivace plísní, biopsie

Kardiologie: auskultace, RTG digitalizace (přesné měření) , USG doppler (CW, PW, TVD) měření rychlosti průtoků. měření velikosti komor a síní (Simpsononova metoda), biochemické markery poškození myokardu proNT-BNP, troponiny

Gynekologie: vaginalní cytologie a vyšetření progesteronu, USG, vedení porodů včetně císařského řezu (anestezii provadíme inhalační včetně přístrojového monitoringu EKG, pCO2, pulsní oxymetrie atd. = maximální zkrácení doby probouzení matky po operaci)

Chirurgie měkkých tkání :

  • Miniinvazivní chirurgie: 
  • Laparoskopie:diagnostická +odběr vzorků na biopsii
  • Laparoskopická kastrace fen, koček a kryptorchidů ( samců s varletem uloženým v dutině břišní)
  • Laparoskopicky asistovaná operace pyometry (zánět dělohy)
  • Onkologické operace: excize tumorů + chemoterapie

Vybavení kliniky

 

Veterinární klinika Přelouč
 

Náš tým veterinárních lékařů se snaží poskytovat vysokou úroveň péče o Vaše domácí mazlíčky. Disponujeme moderními přístroji. Na klinice je k dispozici čekárna pro klienty a parkování přímo před vstupem do kliniky (ve dvoře - modrá vrata). 

Poskytujeme preventivní a terapeutickou péči, poradenství a servis pro chovatele. Spolupracujeme se specializovanými pracovišti a akreditovanými laboratořemi. Jsme týmem zkušených profesionálů a ve svém oboru chceme jednoznačně vynikat. Věříme, že je vždy možné dělat věci lépe, snažíme se proto být o krok napřed před svou konkurencí. Proto se nebojíme inovací a neustálého vzdělávání. Využijte našich služeb a sami budete moci naše kvality posoudit.

Objednat se můžete telefonicky nebo na prevenci  (očkování,odčervení zdravého pacienta) online v rezervačním formuláři

+420 776 868 603
 
Veterinární klinika Přelouč - VETMEDIKON
MVDr. Tomáš Konečný
telefon: 776 868 603
e-mail: veterina.prelouc@gmail.com
Platit u nás můžete také kartou:

Kde nás najdete:
Libušina 1379
(vedle lékárny EUROCLINICUM a.s.)
535 01 Přelouč


Created by veterinarniweb.cz, 2016